strony euWyszukaj w naszym serwisie

kategoriaBiznes i ekonomia

Katalog stron » Biznes i ekonomia

Znaleziono 3 strony w kategorii "Biznes i ekonomia"

http://www.siesta.pl
http://www.siesta.pl

url: http://www.siesta.pl

info: Podręczniki do języka hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego. Kursy językowe za granicą (+ taniec, kuchnia regionalna, sztuka, sport, biznes, nauczycielskie, egzaminacyjne). Work Experience.

więcej szczegółów: http://www.siesta.pl...Biznes i ekonomia siesta

 

http://www.biznesplan.pl
http://www.biznesplan.pl

url: http://www.biznesplan.pl

info: Firma Strategor oferuje doradztwo w zakresie biznes planu, funduszu Sapard, strategii marketingowych, kojarzenia inwestorów, wycen, środków pomocowe i strategii dla gmin.

więcej szczegółów: http://www.biznesplan.pl...Biznes i ekonomia strategor

 

Biuro rachunkowe "Meritum"

url: http://meritum.net.pl

info: Zakładasz firmę i szukasz profesjonalnej obsługi księgowej bądź chcesz zmienić obecne biuro rachunkowe? Zapraszamy do biura rachunkowego Meritum, które od 2012 roku świadczy usługi księgowe i kadrowo płacowe na terenie Śląska. Właścicielem biura jest Gabriela Kosińska, która posiada wieloletnie doświadczenie jako księgowa oraz szeroką wiedzę w zakresie przepisów podatkowych i kadrowych a także przepisów związanych z ubezpieczeniami społecznymi.

Nasze biuro świadczy usługi księgowe na najwyższym poziomie w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów, rozliczeń ewidencji ryczałtowych, rozliczeń z tytułu VAT oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, sporządzania i składania sprawozdań finansowych, rozliczania podatku z zagranicy, prowadzenia ewidencji środków trwałych czy pomocy w rozwiązaniu zaległości księgowych z lat ubiegłych.

Świadczymy także usługi kadrowo płacowe w zakresie sporządzania listy płac, rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS, prowadzenia księgowości płacowej, rozliczania umów zlecenie i o dzieło oraz sporządzania rocznych kartotek wynagrodzeń pracowników.

więcej szczegółów: Biuro rachunkowe "Meritum"...Biznes i ekonomia biuro-rachunkowe-xxmeritumxx

podkategorie

Wyszukaj Biznes i ekonomia w całym serwisie rejestracjastroninternetowych.pl

www.rejestracjastroninternetowych.pl © 2009