strony euWyszukaj w naszym serwisie

kategoriaKursy i szkolenia

Katalog stron » Edukacja i dokształcanie » Kursy i szkolenia

 

Znaleziono 9 stron w kategorii "Kursy i szkolenia"

http://www.malopolskie.edumix.pl
http://www.malopolskie.edumix.pl

url: http://www.malopolskie.edumix.pl

info: Portal przedstawia ofertę najnowszych kursów oraz szkoleń przeprowadzanych w takich miastach woj. małopolskiego jak: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów czy Zakopane. Na stronie znajdziesz również informacje o studiach na uczelniach i szkołach wyższych w Krakowie. Platforma zawiera także bazę przedszkoli, szkół oraz firm i ośrodków szkoleniowych działających na terenie Małopolski.

więcej szczegółów: http://www.malopolskie.edumix.pl...Edukacja i dokształcanie_Kursy i szkolenia x-kursy-krakow

 

http://www.aston.waw.pl
http://www.aston.waw.pl

url: http://www.aston.waw.pl

info: ASTON firma szkoleniowo-usługowa organizuje kursy dokształcające na operatora wózków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych. Oferta kierowana jest do osób bezrobotnych oraz chcących zmienić zawód. Poza tym kursanci otrzymują uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem LPG. Konieczne - wykształcenie podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Oprócz powyższych firma ASTON organizuje wiele innych kursów np.nowoczesny magazynier, obsługi pił mechanicznych, kos spalinowych, HDS'a a także na prawo jazdy.

więcej szczegółów: http://www.aston.waw.pl...Edukacja i dokształcanie_Kursy i szkolenia aston-kursy-i-szkolenia-na-wozki-widlowe

 

http://www.kurs-hds-wozki.pl
http://www.kurs-hds-wozki.pl

url: http://www.kurs-hds-wozki.pl

info: Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od wielu lat. Almat prowadzi szkolenia na operatora wózków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych. Wydawane przez Almat uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane na obszarze krajów Unii Europejskiej. Oprócz tego organizujemy kursy na obsługę wciągarek, ładowarek teleskopowych, suwnic, HDS'ów i podnośników koszowych oraz kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

więcej szczegółów: http://www.kurs-hds-wozki.pl...Edukacja i dokształcanie_Kursy i szkolenia kurs-na-wozki-widlowe

 

Aston Szkolenia na żurawie wieżowe

url: http://www.kursy-aston.pl

info: Firma Szkoleniowo Usługowa Mariusz Jabłoński organizuje szkolenia dające uprawnienia operatora żurawi samojezdnych. Oferta skierowana jest do osób chcących zdobyć nowe uprawnienia, jak również do bezrobotnych. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem propan-butan. Warunkiem odpowiedni stan zdrowia i wykształcenie podstawowe. Oprócz powyższych firma ASTON organizuje wiele innych kursów np.nowoczesny magazynier, obsługi pił mechanicznych, kos spalinowych, HDS'a a także na prawo jazdy.

więcej szczegółów: Aston Szkolenia na żurawie wieżowe...Edukacja i dokształcanie_Kursy i szkolenia aston-szkolenia-na-zurawie-wiezowe

skuteczni handlowcy www.gbr.pl
skuteczni handlowcy www.gbr.pl

url: http://www.gbr.pl

info: GB Resources Polska prowadzi ćwiczenia polskich pracowników dla polskich oraz międzynarodowych koncernów. Naszym zagadnieniem jest przeprowadzenie klienta od postawionej diagnozy do uzyskania oczekiwanego wyniku. Proponujemy konsulting, szkolenia, coaching jak również DISC i eventy. GB Resources Polska już ponad dwudziestu lat prowadzi szkolenia w Polsce. Regularne powiększanie kompetencji jak również samoświadomości zatrudnionych jest najwyższym czynnikiem sukcesu. Zapraszamy do zapoznania się z całkowitą propozycjąna naszej witrynce internetowej.

więcej szczegółów: skuteczni handlowcy www.gbr.pl...Edukacja i dokształcanie_Kursy i szkolenia skuteczni-handlowcy-wwwgbrpl

 

Operator żurawia wieżowego kurs

url: http://kurs-operator-zurawi.pl/

info: Kurs na operator żurawia wieżowego.

więcej szczegółów: Operator żurawia wieżowego kurs...Edukacja i dokształcanie_Kursy i szkolenia operator-zurawia-wiezowego-kurs

szkolenia z dofinansowaniem

url: http://kfs-szkolenia.pl

info: Szkolenia dofinansowane ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) i z Urzędu Pracy. Szkolenia z dofinansowaniem dla firm i osób bezrobotnych . Ogólnodostępna i bezpłatna baza szkoleń dofinansowanych realizowanych w rozmaitych formach (m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa itp.) dzięki którym firmy i osoby prywatne mogą rozwijać swoje kompetencje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe. Wszystkie zawarte w bazie szkolenia realizowane są z dofinansowaniem z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych oraz ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego dla przedsiębiorców.

więcej szczegółów: szkolenia z dofinansowaniem...Edukacja i dokształcanie_Kursy i szkolenia szkolenia-z-dofinansowaniem

nauka gry na gitarze online

url: http://tuneguitar.net

info: Polski serwis oferujący darmową naukę gry na gitarze. Ogromna baza ćwiczeń i utworów online. Jeżeli chcesz nauczyć się grać na gitarze, to ta strona jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy wiele ćwiczeń, które pozwolą na udoskonalenie Twojej techniki gry. Dodatkowo przygotowaliśmy sporo utworów, którymi będziesz mógł oczarować Twoich znajomych. Mamy nadzieję, że nasze darmowe lekcje przypadną Wam do gustu i dzięki nim nauka gry na gitarze stanie się łatwa i przyjemna. Na start przedstawiamy kilka ćwiczeń, które udoskonalą Twoją technikę gry, podczas nauki gry.

więcej szczegółów: nauka gry na gitarze online...Edukacja i dokształcanie_Kursy i szkolenia nauka-gry-na-gitarze-online

szkolenia Bydgoszcz

url: http://www.hermaneducation.pl

info: Zajmujemy się organizacją szkoleń i seminariów z zakresu rynku finansowego, dotacji unijnych, przedsiębiorczości, marketingu, rozwoju osobistego, prawa pracy oraz pedagogiki. Świadczymy również usługi doradcze osobom zamierzającym założyć własną działalność gospodarczą oraz wspieramy już istniejące firmy w ich skutecznym rozwoju.

więcej szczegółów: szkolenia Bydgoszcz...Edukacja i dokształcanie_Kursy i szkolenia szkolenia-bydgoszcz

angielski dla firm Poznań

url: http://www.edualhouse.pl

info: Nasza Szkoła oferuje naukę na wysokim poziomie w bardzo małych grupach 3 -6 osobowych, co w krótkim czasie przekłada się na wymierne efekty w nauczaniu i szybki sukces edukacyjny. Profesjonalni lektorzy w sposób przystępny, miły i ciekawy przeprowadzą dla Państwa zajęcia motywując jednocześnie do nauki i przełamując wszelkie opory w komunikacji w obcym języku.

więcej szczegółów: angielski dla firm Poznań...Edukacja i dokształcanie_Kursy i szkolenia angielski-dla-firm-poznan

Wyszukaj Kursy i szkolenia w całym serwisie rejestracjastroninternetowych.pl

www.rejestracjastroninternetowych.pl © 2009