strony euWyszukaj w naszym serwisie

kategoriaFirmy wg branż

Katalog stron » Firmy wg branż

Znaleziono 3 strony w kategorii "Firmy wg branż"

http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl
http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

url: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

info: Nasza firma działa w Warszawie od kilku lat, zajmujemy się projektowaniem i urządzaniem terenów zieleni. Urządzamy tereny zieleni zarówno wokół domów prywatnych, siedzib firm, jak i osiedli mieszkaniowych. Atutem firmy są usługi świadczone kompleksowo. Zakres naszej działalności:budowa strumyków, oczek wodnych i kaskad, pergole, schody, tarasy, altany, aranżacja oświetlenia, itp. Wiele zrealizowanych zleceń oraz zadowolenie klientów wystawiają dobre świadectwo firmie. Zapraszamy do galerii na stronach naszej firmy.

więcej szczegółów: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl...Firmy wg branż zakladanie-ogrodu-warszawa

 

http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl
http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

url: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

info: Warszawska firma IMPA DYSTRYBUCJA jest autoryzowanym dystrybutorem farb polskiego producenta farb - firmy OLIVA i czołowego skandynawskiego producenta farb dla przemysłu -firmy TEKNOS. Oferujemy szeroki wybór farb przeciwpożarowych, do zabezpieczeń antykorozyjnych oraz farb dekoracyjnych do wnętrz. Poza tym jednocześnie oferujemy serwis, doradztwo techniczne oraz kompletacje dostaw dla przemysłu i budownictwa. Prowadzimy także szkolenia z zakresu farb dekoracyjnych. Prowadzimy współpracę z profesjonalnymi firmami.

więcej szczegółów: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl...Firmy wg branż farby-ekskluzywne

 

http://www.samsung-serwis-warszawa.pl
http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

url: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

info: Autoryzowany serwis firmy SAMSUNG poleca naprawy sprzętu RTV i AGD. Nasza firma to centrum naprawcze sprzętu elektronicznego w Warszawie. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w naprawianiu i konserwacji sprzętu elektronicznego firmy SAMSUNG. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Każdy sprzęt naprawiamy błyskawicznie i fachowo. Szybka komunikacja z naszym serwisem za pomocą specjalnie stworzonej infolinii. Nasza firma powstała w połowie lat 90, a przez lata pracy zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów.

więcej szczegółów: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl...Firmy wg branż serwis-agd-samsung-warszawa

 

podkategorie

Wyszukaj Firmy wg branż w całym serwisie rejestracjastroninternetowych.pl

www.rejestracjastroninternetowych.pl © 2009