strony euWyszukaj w naszym serwisie

kategoriaMaszyny i urządzenia

Katalog stron » Firmy wg branż » Maszyny i urządzenia

 

Znaleziono 2 strony w kategorii "Maszyny i urządzenia"

http://www.pom-milicz.com
http://www.pom-milicz.com

url: http://www.pom-milicz.com

info: Założone w 1951 roku jako przedsiębiorstwo państwowe w Miliczu-Sławoszowicach uległo przekształceniu w 1991 roku w spółkę prawa handlowego, która jest własnością krajowych osób fizycznych.

Profil działalności.
Specjalizujemy się w produkcji:

- konstrukcji stalowych,
- przenośników do transportu materiałów sypkich i płyt wiórowych,
- podzespołów i części maszyn,
- silosów i zbiorników na materiały sypkie,
- rurociągów
- instalacji wentylacyjnych i transportu pneumatycznego.

więcej szczegółów: http://www.pom-milicz.com...Firmy wg branż_Maszyny i urządzenia ppu-xxpomxx-w-miliczu

 

Ro-Ma piły trakowe

url: http://www.ro-ma.pl

info: Odpowiadając na zainteresowanie rynku spółka Ro-Ma działająca w dziedzinie narzędzi skrawających, od 40 lat kreuje i unowocześnia swe wyroby. Eksploatujemy dostępne, najnowsze technologie i zatrudniamy doskonałych fachowców. Nasza firma Ro-Ma oferuje okazały zestaw pił do drewna, piły do pianki poliuretanowej, papieru a także do tkanin. Wytwarzamy również piły do mięsa jak również piły do metali. Rekomendujemy dodatkowo ściernice do ostrzenia pił taśmowych jak również trakowych.

więcej szczegółów: Ro-Ma piły trakowe...Firmy wg branż_Maszyny i urządzenia ro-ma-pily-trakowe

maszyny do bhp

url: http://www.bogmar.net.pl

info: Firma Bogmar dostarcza produkty BHP od przeszło 30 lat. Zaufało nam dotąd wiele znanych, krajowych i zagranicznych firm z branży AGD, automotive, FMCG, budowlanej, wydobywczej czy transportowej. Działalność rozpoczęliśmy od produkcji odzieży roboczej. Rosnące doświadczenie oraz zmieniające się potrzeby i problemy przedsiębiorstw, przyczyniły się do rozszerzenia w 1993 roku oferty o produkcję i dystrybucję środków ochrony pracy. W międzyczasie uzyskaliśmy statut Zakładu Pracy Chronionej. W 2012 roku wprowadziliśmy do oferty innowacyjną usługę Magazyn24h, obejmującą stałe monitorowanie i wydawanie środków ochrony pracy za pomocą automatów vendingowych. Od 2016 roku bezustannie poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania. Obecnie dostarczamy materiały pomocnicze, chemię techniczną, narzędzia oraz wiele innych produktów

więcej szczegółów: maszyny do bhp...Firmy wg branż_Maszyny i urządzenia maszyny-do-bhp

wycinarka laserowa

url: http://maszyny-polskie.pl

info: Wybór odpowiedniej maszyny jak wiadomo może powodować wzrost wielkości produkcji oraz podniesienie standardów jakościowych. Może być motorem do dalszych działań, momentem zwrotnym w rozwoju firmy albo akcją w nowym niedostrzeganym wcześniej kierunku. Rozumiemy tą problematykę i w naszej ofercie proponujemy tylko sprawdzone i optymalne rozwiązania.

więcej szczegółów: wycinarka laserowa...Firmy wg branż_Maszyny i urządzenia wycinarka-laserowa

serwis narzędzi dewalt poznań

url: http://dkelektroserwis.pl

info: Sewis i sprzedaż elektronarzędzi Wykonujemy: serwisowanie elektronarzędzi firmy: MAKITA, BOSCH, METABO,MILWAUKEE, HILTI, CELMA, PFERD, DWT oraz wszelkiego rodzaju sprzęt z branży elektronarzędziowej, prowadzimy sprzedaż elektronarzędzi firmy: MAKITA, BOSCH, METABO, MILWAUKEE, CELMA, oraz innych firm, prowadzimy sprzedaż osprzętu oraz części zamiennych do elektronarzędzi.

więcej szczegółów: serwis narzędzi dewalt poznań...Firmy wg branż_Maszyny i urządzenia serwis-narzedzi-dewalt-poznan

upadłość konsumencka prawnik Katowice

url: http://solvento.pl

info: Specjaliści w upadłości. Pomagamy w oddłużaniu. Jeśli wpadłeś w pętle długów, masz problem z komornikiem lub wierzycielami, ogłoś upadłość konsumencką. Solvento działa w Katowicach i na terenie całego Śląska. . Upadłość konsumencka pozwala na umorzenie długów i nowy początek. Z tej szansy skorzystały już tysiące osób, zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!

więcej szczegółów: upadłość konsumencka prawnik Katowice...Firmy wg branż_Maszyny i urządzenia upadlosc-konsumencka-prawnik-katowice

czyszczenie zbiorników na on

url: http://czyszczenie-zbiornikow.pl

info: Czyszczenie zbiorników podziemnych, naziemnych i plastikowych. Na czym polega czyszczenie zbiornika? Na czas czyszczenia zbiornika nasi pracownicy przeleją Państwa paliwo (w zależności od jego ilości) do tymczasowego zbiornika lub kontenera IBC. Po zabezpieczeniu paliwa nasz zespół dokładnie wyczyści Państwa zbiorniki, przewody, a także filtry paliwowe.

więcej szczegółów: czyszczenie zbiorników na on...Firmy wg branż_Maszyny i urządzenia czyszczenie-zbiornikow-na-on

Wyszukaj Maszyny i urządzenia w całym serwisie rejestracjastroninternetowych.pl

www.rejestracjastroninternetowych.pl © 2009