strony euWyszukaj w naszym serwisie

kategoriaTransport

Katalog stron » Firmy wg branż » Transport

 

Znaleziono 2 strony w kategorii "Transport"

http://www.przeprowadzki.artwest.pl
http://www.przeprowadzki.artwest.pl

url: http://www.przeprowadzki.artwest.pl

info: Usługi transportowe , przeprowadzki na terenie wrocławia i okolic jak i całej Polski świadczymy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Przeprowadzimy każdego: firmę, osobę prywatną, magazyn, biuro hurtownię w przystępnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zadzwoń a będziesz zadowolony(a) ze skorzystania z naszych usług. Wykonamy szybko i sprawnie transport od jednego kartonu po całe mieszkanie w mieście jak i poza jego granicami.

więcej szczegółów: http://www.przeprowadzki.artwest.pl...Firmy wg branż_Transport przeprowadzki-wroclaw

 

Wywóz gruzu Warszawa www.asik.pl

url: http://www.asik.pl

info: Zakład pracy ASIK to firma z wieloletnią praktyką na rynku przewozu, segregacji i utylizacji odpadów, śmieci, nieczystości a także gabarytów zgodnie z wytycznymi i przepisami z obszaru obrony środowiska, świadczy swoje usługi na terenie Warszawy oraz Mazowsza. Mamy adekwatnie wykwalifikowaną ekipę, niezbędny sprzęt a także szybkość oraz sprawność działania. Nasi kontrahenci to nieduże spółki a także znaczące przedsiębiorstwa oraz osoby indywidualne, koszty a także metoda wykonania zlecenia mogą być negocjowane. Utylizujemy odpady okazjonalne (śnieg, liście), odpady remontowe i wykończeniowe. Wynajmujemy kontenery oraz mamy worki rodzaju Big-Bag w razie niewielkiej ilości odpadów. Podejmujemy zlecenia jednorazowe, jednakże jesteśmy otwarci na stałą, dłuższą współpracę.

więcej szczegółów: Wywóz gruzu Warszawa www.asik.pl...Firmy wg branż_Transport wywoz-gruzu-warszawa-wwwasikpl

Przeprowadzki24

url: http://przeprowadzkiwroclaw24.pl

info: Przeprowadzki, transport i różnego rodzaju usługi transportowe świadczymy na terenie miasta Wrocław, jego okolic oraz po całym kraju. Przeprowadzamy zarówno osoby prywatne jak i firmy.

więcej szczegółów: Przeprowadzki24...Firmy wg branż_Transport przeprowadzki24

Wyszukaj Transport w całym serwisie rejestracjastroninternetowych.pl

www.rejestracjastroninternetowych.pl © 2009