strony euWyszukaj w naszym serwisie

kategoriaWarsztaty samochodowe

Katalog stron » Motoryzacja » Warsztaty samochodowe

auta5Warsztat samochodowy w pobliżu naszego miejsca zamieszkania

Gdy szukamy odpowiedniego warsztatu w jakim będziemy dokonywali przeglądów, czy napraw naszego pojazdu, powinniśmy decydować się na taki z usługami za niewygórowaną cenę. Nie zawsze w pobliżu naszego miejsca zamieszkania uda nam się znaleźć warsztat, który jest autoryzowany przez producenta naszego pojazdu. W takim wypadku dobrze jest szukać warsztatów jakie specjalizują się w naprawach samochodów danej marki lub wyspecjalizowanych w konkretnych naprawach, np. naprawa maglownic. W ten sposób możemy liczyć na znacznie bardziej profesjonalny zakres usług w takim warsztacie. Dodatkowo warto zdecydować się na jeden warsztat w jakim będziemy wykonywali naprawy, czy przeglądy. W takim przypadku znacznie łatwiej będzie osobom pracującym w takim warsztacie w odpowiedni sposób przygotować nasz samochód.

 

Mechanika samochodowa MaxiMobil - www.maximobil.pl

W stałej ofercie naszego serwisu znajduje się:

 • wymiana oleju - silniki, skrzynie biegów, dyferencjały (mechanizmy różnicowe), układy wspomagania kierownicy
 • Wymiana filtrów: filtry oleju, paliwa, powietrza, pyłkowe (klimatyzacji)
 • naprawa układów napędowych: półosi, przegubów, osłony, łożyska, skrzynie biegów.
 • naprawa zawieszenia: wahaczy, sworzni, drążków i końcówek drążków kierowniczych
 • manualne skrzynie biegów
 • wymiana sprzęgła lub linki
 • wymiana rozrządu i pasków klinowych
 • kontrola układów zapłonowych: świec, przewodów zapłonowych, cewek, kopułek, palców, aparatów zapłonowych, czujników zapłonu,
 • naprawa układów chłodzenia: chłodnice, pompy wody, przewody, płyny, termostaty, nagrzewnice
 • amortyzatory, odboje, poduszki zawieszenia, sprężyny, resory
 • przekładnie kierownicze, pompy wspomagania
 • silniki benzynowe jak i diesel - pełen zakres napraw: remonty, regulacje, przeglądy
 • układy hamulcowe - klocki, szczęki, tarcze, zaciski, bębny, tłoczki, cylinderki, pompy hamulcowe, wspomagania (serwo), przewody hamulcowe, linki hamulca ręcznego.
 • rozruszniki, alternatory

 

 

 

Znaleziono 4 strony w kategorii "Warsztaty samochodowe"

http://www.brolerserwis.pl/
http://www.brolerserwis.pl/

url: http://www.brolerserwis.pl/

info: MB Serwis Zbigniew Broler to interes rodzinny. Nie tylko dlatego, że główni "dowodzący" to bracia, ale też dlatego, że symboliczną rodzinę zwolenników samochodów spod znaku gwiazdy tworzymy z naszym personelem oraz klientami. Jesteśmy znaną marką wśród posiadaczy samochodów Mercedes oraz aut z grupy Volkswagen. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 oraz SQM. Dzięki wykorzystaniu najnowszego oprzyrządowania diagnostyczno-pomiarowego obsługujemy również najnowsze modele Mercedesów. Od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż części zamiennych do Mercedesów wszystkich typów. Klienci otrzymują Kartę Stałego Klienta uprawniającą do korzystania z licznych rabatów, zniżek i promocji.

więcej szczegółów: http://www.brolerserwis.pl/...Motoryzacja_Warsztaty samochodowe serwis-mercedes-zbigniew-broler-czesci-mercedes-warszawa

 

http://polerka.host77.pl
http://polerka.host77.pl

url: http://polerka.host77.pl

info: Strona promujaca Firme PARTNER Koszalin

więcej szczegółów: http://polerka.host77.pl...Motoryzacja_Warsztaty samochodowe polerowanie-reflektorow-lamp-koszalin

 

Loglift części www.loglift.com.pl

url: http://www.loglift.com.pl

info: W rzeczywistości nie ma branży przemysłu, w których nie bywają wykorzystywane HDS-y. Już od ponad 50 lat Hiab ukazuje swymi innowacjami technicznymi nowatorskie obszary w technice magazynowej. Dźwig transportowy składa się z wyciągarek oraz wychylanego ramienia umieszczonego na rotacyjnym pomoście, co umożliwia podwyższanie oraz opuszczanie towaru i jego przesuwanie poprzez obrót pomostu oraz modyfikację wysięgu. Zakres proponowanych HDS-ów zawiera się w obrębie od 7 Tm do 650 Tm. Urządzenia ogólnego użytkowania są zaszeregowane w grupie B2, praca z chwytakiem przenosi je do grupy trzeciej, zaś HDS-y do rozładunku drągów są w grupie B4 bądź B5.

więcej szczegółów: Loglift części www.loglift.com.pl...Motoryzacja_Warsztaty samochodowe loglift-czesci-wwwlogliftcompl

Serwis układu kierowniczego, paliwowego, wymiana filtrów

url: http://www.naprawabusow.pl

info: Jeżeli jesteś posiadaczem busa do przewozu ludzi i potrzebujesz remontu to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Warszawie na Mokotowie nasza firma Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji. Mamy specjalistyczne narzędzia oraz oprzyrządowanie do diagnostyki komputerowej, obsługiwane przez profesjonalny team, którego kompetencje zapewniają realizację każdego zlecenia. Serwisujemy i remontujemy auta jakichkolwiek producentów, szczególnie europejskich, takowych jak: Iveco, Volkswagen, Opel, Renault. Obsługujemy odbiorców instytucjonalnych, mających spore floty busów oraz klientów prywatnych. Zapewniamy profesjonalizm, krótkie terminy, monitorowany duży parking dla naszych klientów oraz niskie ceny. Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji.

więcej szczegółów: Serwis układu kierowniczego, paliwowego, wymiana ...Motoryzacja_Warsztaty samochodowe serwis-ukladu-kierowniczegox-paliwowegox-wymiana-filtrow

Auto naprawa - pełny zakres usług

url: http://autoserwispraga.pl

info: Uwaga dysponenci aut osobowych - zakład Top Service Sp. z o. o. oferuje całościową obsługę waszych pojazdów. Top Service Sp. z o. o wykonuje usługi z zakresu elektrotechniki, elektroniki, mechaniki, lakiernictwa oraz prowadzi serwis układów wydechowych, klimatyzacji, ogumienia a także wymiany płynów eksploatacyjnych, zabezpieczeń antykorozyjnych i legalizacji zbiorników LPG. Poza tym realizujemy diagnostykę komputerową, ekspresowe naprawy powypadkowe oraz renowację i klejenie szyb samochodowych. Przedkładamy kontakt telefoniczny lub online w celu szybkiej obsługi klienta w dogodnym terminie. Mamy wartościową współpracę z wieloma hurtowniami części praktycznie każdej firmy a także udzielamy gwarancji na wykonane naprawy przez nasz warsztat.

więcej szczegółów: Auto naprawa - pełny zakres usług...Motoryzacja_Warsztaty samochodowe auto-naprawa-pelny-zakres-uslug

Wyszukaj Warsztaty samochodowe w całym serwisie rejestracjastroninternetowych.pl

www.rejestracjastroninternetowych.pl © 2009