strony euWyszukaj w naszym serwisie

kategoriaBiura rachunkowe

Katalog stron » Prawo i Finanse » Biura rachunkowe

 

Znaleziono 2 strony w kategorii "Biura rachunkowe"

Omega-Accounting usługi księgowe Warszawa

url: http://www.omega-accounting

info: Firma Omega Accounting jest licencjonowanym biurem rachunkowym. Naszą działalność w branży usług księgowych prowadzimy w stolicy Polski. Stworzymy dla Twojej spółki indywidualną ofertę, dopasowaną do potrzeb w zakresie księgowości przedsiębiorstw tudzież weryfikacji aktywów funduszy. Przedsiębiorstwo Omega Accounting zapewnia Ci kompetencje pracowników, wygodę i bezpieczeństwo. Cechuje naszą firmę prawidłowo dobrana forma świadczonych prac a także przystępna cena. Gwarantujemy świetną autokontrolę {pomiędzy jakością pracy oraz wydatkami.

więcej szczegółów: Omega-Accounting usługi księgowe Warszawa...Prawo i Finanse_Biura rachunkowe omega-accounting-uslugi-ksiegowe-warszawa

Biuro rachunkowe "Meritum"

url: http://meritum.net.pl

info: Zakładasz firmę i szukasz profesjonalnej obsługi księgowej bądź chcesz zmienić obecne biuro rachunkowe? Zapraszamy do biura rachunkowego Meritum, które od 2012 roku świadczy usługi księgowe i kadrowo płacowe na terenie Śląska. Właścicielem biura jest Gabriela Kosińska, która posiada wieloletnie doświadczenie jako księgowa oraz szeroką wiedzę w zakresie przepisów podatkowych i kadrowych a także przepisów związanych z ubezpieczeniami społecznymi.

Nasze biuro świadczy usługi księgowe na najwyższym poziomie w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów, rozliczeń ewidencji ryczałtowych, rozliczeń z tytułu VAT oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, sporządzania i składania sprawozdań finansowych, rozliczania podatku z zagranicy, prowadzenia ewidencji środków trwałych czy pomocy w rozwiązaniu zaległości księgowych z lat ubiegłych.

Świadczymy także usługi kadrowo płacowe w zakresie sporządzania listy płac, rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS, prowadzenia księgowości płacowej, rozliczania umów zlecenie i o dzieło oraz sporządzania rocznych kartotek wynagrodzeń pracowników.

więcej szczegółów: Biuro rachunkowe "Meritum"...Prawo i Finanse_Biura rachunkowe biuro-rachunkowe-xxmeritumxx

Wyszukaj Biura rachunkowe w całym serwisie rejestracjastroninternetowych.pl

www.rejestracjastroninternetowych.pl © 2009