strony euWyszukaj w naszym serwisie

kategoriaKancelarie prawne

Katalog stron » Prawo i Finanse » Kancelarie prawne

 

Znaleziono 4 strony w kategorii "Kancelarie prawne"

http://www.mwblawyers.pl
http://www.mwblawyers.pl

url: http://www.mwblawyers.pl

info: Każdy z nas korzystał kiedyś z pomocy prawnika. Kupując np. kwaterę musimy skorzystać z pomocy prawnika. Jedną z takich kancelarii jest Kancelaria Radców Prawnych HOSSA. Kancelaria posiada biura w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Tel Avivie. Współpracuje również z Radcami Prawnymi i Adwokatami z Gdańska, Łodzi, Poznania, Katowic i rakowa. Stawiamy na osobisty, bezpośredni kontakt z Klientem. Kancelaria zapewnia udzielenie profesjonalnej obsługi prawnej Klientów.

więcej szczegółów: http://www.mwblawyers.pl...Prawo i Finanse_Kancelarie prawne kancelaria-radcow-prawnych

 

http://mediacjegutowska.pl
http://mediacjegutowska.pl

url: http://mediacjegutowska.pl

info: Ewa Gutowska. Prowadzę mediacje gospodarcze, cywilne, rodzinne i sąsiedzkie - na terenie całej Polski

więcej szczegółów: http://mediacjegutowska.pl...Prawo i Finanse_Kancelarie prawne mediacje-olsztyn

 

Kancelaria prawna - odszkodowania i zadośćuczynienie

url: https://www.gornik-saluda.pl

info: Kancelaria prawna która specjalizuje się w prawie karnym oraz cywilnym zaprasza do kontaktu wszystkich ewentualnych petentów. Nasze biuro prawne oferuje usługi średnim i małym firmom oraz innym podmiotom prawnym, a także klientom prywatnym. Prawnicy Konrad Sałuda i Wojciech Górnik świadczą swoje usługi integrując zasady etyki adwokackiej, z przyzwoitym podejściem do interesantów. Kancelaria prawna prowadzi rozprawy o rozwody, odszkodowania, windykacje jak również obsługa prawna przedsiębiorstw, nieruchomości a także sprawy karne. Reprezentujemy naszch interesantów we wszystkich etapach postępowań sądowych.

więcej szczegółów: Kancelaria prawna - odszkodowania i zadośćuczyni...Prawo i Finanse_Kancelarie prawne kancelaria-prawna-odszkodowania-i-zadoscuczynienie

Reprezentacja podmiotów przed organami administracji

url: https://www.kancelariaklus.pl

info: Radca prawny Marcin Kluś proponuje własne bogate doświadczenie w pozyskaniu zadośćuczynienia jak również renty w sprawach błędów medycznych oraz wypadków komunikacyjnych. W ramach swojej aktywności Marcin Kluś prowadził postępowania przed sądami cywilnymi, lekarskimi a także sądami administracyjnymi i sądami pracy. Po latach pracy w kancelarii Budzowska Fiutowski i Partnerzy, Marcin Kluś w roku kalendarzowym 2013 założył własną kancelarię w Warszawie przy ulicy Grenadierów 30B lok. 9 Marcin Kluś Kancelaria Radcy Prawnego zachęca osoby mające problemy ze sprawami spadkowymi, obrotem nieruchomościami, ochroną dóbr własnych, rozwiązywaniem ustaleń o pracę itp. Kancelaria specjalizuje się również windykacją długów, ochroną autorskich praw osobistych i majątkowych oraz obsługą prawną firm.

więcej szczegółów: Reprezentacja podmiotów przed organami administra...Prawo i Finanse_Kancelarie prawne reprezentacja-podmiotow-przed-organami-administracji

Wyszukaj Kancelarie prawne w całym serwisie rejestracjastroninternetowych.pl

www.rejestracjastroninternetowych.pl © 2009