strony euWyszukaj w naszym serwisie

kategoriaGadżety reklamowe

Katalog stron » Reklama i Marketing » Gadżety reklamowe

 

Znaleziono 2 strony w kategorii "Gadżety reklamowe"

http://krowki24.pl
http://krowki24.pl

url: http://krowki24.pl

info: Cukierki Reklamowe Konstancja Dołęga-Dołęgowska to firma z ponad 20-letnią doświadczeniem. Krówki reklamowe to dobra okazja na pokazanie prestiżu i na poprawę wizerunku swojej firmy. Firmę odwiedza na przykład ważny klient i zostaje poczęstowany słodyczami z logo Waszej firmy. Jak będzie kojarzył nazwę Waszej firmy? Będzie ją słodko wspominał. Warto skorzystać z tej formy reklamy, bowiem jest ona bardzo przydatna i przynosi ogromną ilość profitów. Cukierki w opakowaniach reklamowych mają duże wzięcie, więc postanowiliśmy produkować również krówki w opakowaniach okolicznościowych.

więcej szczegółów: http://krowki24.pl...Reklama i Marketing_Gadżety reklamowe krowki-reklamowe-sklep-internetowy

 

Długopisy reklamowe Warszawa ul. Krzywińska 26

url: https://www.dlugopis.com.pl

info: Przedsiębiorstwo „SJ" jest od ponad dwudziestu lat wytwórcą długopisów reklamowych z nadrukiem. Jest to w większości wypadków wybierany gadżet reklamowy przez wielu konsumentów. Proponujemy szeroki asortyment wzorów, typów a także materiałów. Nasza oferta zawsze jest dostosowywana do specyficznych potrzeb firm i spółek według życzenia klienta. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia kompetentnych grafików, a własna wzorcownia pozwala naszej firmie na szybką realizację każdego żądania. Oprócz oferty wykonujemy dodatkowo nietypowe projekty, mogą to być przykładowo długopisy z klipami 3D, z banerem ewentualnie długopisy z kryształkami Svarowskiego, a także napisy na zapalniczki, breloczki i tym podobne. Zapraszamy potencjalnych odbiorców do kontaktu z naszą firmą.

więcej szczegółów: Długopisy reklamowe Warszawa ul. Krzywińska 26...Reklama i Marketing_Gadżety reklamowe dlugopisy-reklamowe-warszawa-ul-krzywinska-26

Wyszukaj Gadżety reklamowe w całym serwisie rejestracjastroninternetowych.pl

www.rejestracjastroninternetowych.pl © 2009