strony euWyszukaj w naszym serwisie

kategoriaFotografia

Katalog stron » Sztuka i Kultura » Fotografia

 

Znaleziono 2 strony w kategorii "Fotografia"

http://www.bellysession.pl
http://www.bellysession.pl

url: http://www.bellysession.pl

info: Zapraszamy do Belly Session Studio na oryginalne sesje fotograficzne kobiet w ciąży. Jest to pierwsze w Polsce studio fotograficzne w tej specjalności. Uchwycenie wyjątkowego momentu życia, piękno ciała i kumulacja pozytywnych emocji wszystko to działa na nasze kobiece zmysły. Zapraszamy kobiety w ciąży oraz rodziny z dziećmi na niestandardową sesję fotograficzną. Warto zapamiętać i uwiecznić ten magiczny okres w życiu kobiety bo ciąża jest tematem kobiecym, modnym oraz sexy. Prowadzimy również sprzedaż autorskich projektów w formie papierowych powiększeń do wystroju wnętrz.

więcej szczegółów: http://www.bellysession.pl...Sztuka i Kultura_Fotografia zdjecia-w-ciazyx-fotografia-ciazowa-warszawa-belly-session

 

http://www.oruba.pl
http://www.oruba.pl

url: http://www.oruba.pl

info: Fotografia jest moją pasją, którą zajmuję się od 7 lat i systematycznie rozwijam. To mój sposób na życie. Obiektem moich zainteresowań jest szeroko rozumiana przyroda, głównie kładę nacisk na ptaki, gdyż jestem ornitologiem; nie pozostaję jednak obojętny na zabytki i architekturę. Zamieszczone zdjęcia są pewnym połączeniem dwóch moich pasji: obserwacji otaczającej nas przyrody i fotografii.

więcej szczegółów: http://www.oruba.pl...Sztuka i Kultura_Fotografia fotografia-dawid-oruba

 

Wyszukaj Fotografia w całym serwisie rejestracjastroninternetowych.pl

www.rejestracjastroninternetowych.pl © 2009