strony euWyszukaj w naszym serwisie

kategoriaBiuro matrymonialne

Katalog stron » Usługi » Biuro matrymonialne

Znaleziono 3 strony w kategorii "Biuro matrymonialne"

http://www.biuro-rachunkowe-waw.pl/
http://www.biuro-rachunkowe-waw.pl/

url: http://www.biuro-rachunkowe-waw.pl/

info: Biuro rachunkowe w Warszawie- usługi księgowe i rachunkowe oraz rozliczenia podatkowe, kadry i płace - podatkowa księga przychodów i rozchodów w biuro rachunkowe Warszawa. Tanio. Zapraszamy do skorzys

więcej szczegółów: http://www.biuro-rachunkowe-waw.pl/...Usługi_Biuro matrymonialne biuro-rachunkowe-warszawa

 

Biuro rachunkowe "Meritum"

url: http://meritum.net.pl

info: Zakładasz firmę i szukasz profesjonalnej obsługi księgowej bądź chcesz zmienić obecne biuro rachunkowe? Zapraszamy do biura rachunkowego Meritum, które od 2012 roku świadczy usługi księgowe i kadrowo płacowe na terenie Śląska. Właścicielem biura jest Gabriela Kosińska, która posiada wieloletnie doświadczenie jako księgowa oraz szeroką wiedzę w zakresie przepisów podatkowych i kadrowych a także przepisów związanych z ubezpieczeniami społecznymi.

Nasze biuro świadczy usługi księgowe na najwyższym poziomie w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów, rozliczeń ewidencji ryczałtowych, rozliczeń z tytułu VAT oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, sporządzania i składania sprawozdań finansowych, rozliczania podatku z zagranicy, prowadzenia ewidencji środków trwałych czy pomocy w rozwiązaniu zaległości księgowych z lat ubiegłych.

Świadczymy także usługi kadrowo płacowe w zakresie sporządzania listy płac, rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS, prowadzenia księgowości płacowej, rozliczania umów zlecenie i o dzieło oraz sporządzania rocznych kartotek wynagrodzeń pracowników.

więcej szczegółów: Biuro rachunkowe "Meritum"...Usługi_Biuro matrymonialne biuro-rachunkowe-xxmeritumxx

Biuro Rachunkowe dla Ciebie

url: https://www.brdc.pl

info: Nasza firma to biuro rachunkowe dla Ciebie! Oferujemy kompleksowe usługi dla jednoosobowej działalności oraz małym firmom polskim. Obsługujemy również fundacje, spółki, stowarzyszenia itp. W naszym pakiecie kadry i płace, zakładanie działalności, rozliczenie roczne PIT, prowadzenie ksiąg handlowych itd. Możemy również w razie potrzeby być reprezentantem Ciebie przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Co więcej prowadzimy praktyczne szkolenia księgowe oraz szkolenia kadrowe i płacowe, które zawierają wykłady teoretyczne jak również kompleksowe szkolenie teoretyczno-praktyczne. Naszymi partnerami są Akademia Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskie oraz firma EXCELLENT Sp. z o. o.

więcej szczegółów: Biuro Rachunkowe dla Ciebie...Usługi_Biuro matrymonialne biuro-rachunkowe-dla-ciebie

Wyszukaj Biuro matrymonialne w całym serwisie rejestracjastroninternetowych.pl

www.rejestracjastroninternetowych.pl © 2009